FAQ - Často kladené otázky k táborům

Máte otázky? Pravděpodobně najdete odpovědi právě zde. Procházejte seznam nejčastějších dotazů a získávejte klíčové informace o našich táborech a službách. Tato stránka je vaším průvodcem pro všechny běžné dotazy týkající se naší nabídky.

Rozhodně ano! Ke každému mladému sportovci i nesportovci se snažíme přistupovat individuálně. Aktivity přizpůsobujeme dětem s ohledem na věk, výkonnost a zkušenost s daným sportem. Priorita pro nás je, aby se v kolektivu cítili dobře, věděli, že sport může být příjemnou součástí života a dobrý návyk do budoucna a hlavně, aby z něj měli radost.

Sportovní tábory probíhají o letních prázdninách. Celý sportovní tábor probíhá v Mnichovicích a okolí. Aktuální seznam termínů naleznete zde.

Strava je v ceně tábora. Oběd, svačina i pitný režim jsou zajištěny.

I na to jsme připraveni. Obědy je možné po domluvě přizpůsobit a svačinu taktéž zajistíme. ​

Jak může vypadat program tábora, můžete vidět na samostatné stránce. Program se může turnus od turnusu lišit, také jsme občas nuceni ho upravit vzhledem k počasí.

Příchod je možný kdykoliv od 7:45 do 8:10 a vyzvedávání mezi 16:15 a 16:45.

Platbu je nutné uhradit do 5 pracovních dní od přijetí emailu s pokyny k zaplacení, případně se s námi individuálně domluvit (vsestranak@gmail.com ). Veškeré platební podmínky a storno poplatky najdete na samostatné stránce.

Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.
© Všestraňák 2024
Developed by