Zimní sportovní tábor

Spolek FitKid Akademie Rinosport ve spolupráci s Všestraňákem pořádá historicky první zimní sportovní tábor v Dolním Dvoře. Naše zimní sportovní tábory jsou určeny pro děti od 7 do 14 let.

Informace

TERMÍN: 18.-23.2.2024

Vyrážet budeme v neděli v dopoledních hodinách z Mnichovic, soukromým autobusem, který nás doveze až do naší cílové destinace. Vracet se budeme v pátek v odpoledních hodinách na stejné místo.

CENA: 6650,-

Zahrnuje: Dopravu z Prahy-východ (Mnichovice) a zpět, ubytování, stravu a pitný režim po celý týden, program, pedagogický a zdravotní dozor. Nezahrnuje: skipas (1500,- > částka bude vybírána v hotovosti u autobusu), pojištění

PROGRAM

Tábory jsme pojali jako lyžařské, tedy celodenní lyžování po dobu 3-4 dnů , dle zdatnosti dětí. V případě únavy lze na sjezdovkách samozřejmě odpočívat či se občerstvit v bufetu. V poledne nás čeká teplý oběd v restauraci Boudy Morava a krátký odpočinek po něm.

Taky se vydáme na turistický výlet a zároveň si užijeme bobování v okolní krajině. Dále můžeme strávit čas dalšími sportovními aktivitami poblíž našeho ubytování, buď na multifunkčním hřišti nebo v tělocvičně.

Po lyžování se děti můžou vždy těšit na pestrý a zábavný program, který je připraven pro odpoledne a večer. Každý den si mohou užít různé aktivity, jako jsou hry, soutěže, večerní zábavy a společenské akce. Navíc, večery jsou plné zábavy a příležitostí k vytvoření nových přátelství. Po náročném dni na sjezdovkách mají děti možnost relaxovat, hrát si a sdílet zážitky s ostatními účastníky táboru.

UBYTOVÁNÍ A ZÁZEMÍ

Ubytování všech sporťáků je zajištěno na Boudě Moravě v obci Dolní Dvůr přímo u lyžařského areálu Ski Family. Klidné prostředí, krásná příroda a její členitost našim zimním táborům poskytuje nevyčerpatelné možnosti lyžování a dovádění na sněhu. Skiareál se nachází na dvou protilehlých stráních v obci Dolní Dvůr. Pro nejmenší nabízí Kid Park s dvěma vleky, zázemím a kamerou. Díky mírnému sklonu sjezdovek je areál vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi a pro školní skupiny. Pokud nám zrovna nevyjde počasí, máme k dispozici tělocvičnu a přímo u boudy je také venkovní multifunkční hřiště.

Kvalitní zázemí Boudy Moravy nabízí dvou, tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC a umožňuje tak ubytování našich táborníků odděleně dle věku a pohlaví. V boudě se nachází nově zrekonstruovaná restaurace, která podává místní pokrmy české kuchyně. Celý prostor je nekuřácký a kompletně pokrytý internetem WiFi. Samozřejmostí je kvalifikovaný trenérský a zdravotní dozor.

ZDATNOST (NE)LYŽAŘE A VYBAVENÍ

Tenhle zimní tábor je určen pro lyžaře, snowboardisty i nelyžaře. U snowboardistů požadujeme mít zvládnuté alespoň základy (tzn. základní smýkaný oblouk, umět samostatně nasedat na vlek, samostatně se zvednout po pádu, sami se zapnout do vázání, sami se obléknout a obout do snowboardové výstroje). Děti, co nestály nikdy na lyžích budou zařazeny do samostatné skupiny. Skiareál nabízí KidPark se dvěma vleky, kde děti mohou trénovat základy lyžování s naším kvalifikovaným instruktorem.

Preferujeme, aby děti měly své vlastní nebo zapůjčené lyžařské vybavení. Požadujeme doklad o seřízení vázání a servisu (broušení skluznice, opravu hran a rýh, případně voskování) lyží / snowboardu. V případě nouze je možnost půjčení lyžařského vybavení na místě.

Místo konání: Dolní dvůr

Zahájení: 18.02.2024
Konec: 23.02.2024

Cena: 6650 Kč

Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.
© Všestraňák 2024
Developed by